Dom Nowy Krępiec
Nowy Krępiec, lubelskie
- 749 000 zł
- 108,56 m²
- 6 899,41 zł/m²
Dawid Tołysz
Skontaktuj się
Dom Nowy Krępiec
Nowy Krępiec, lubelskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Dom Nowy Krępiec
Zaktualizowane: 15 maja 2026
749 000 zł 108,56 m² 6 899,41 zł/m²
bliźniak
5
380 m²
garaż
2025
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
bliźniakLiczba pokoi:
5Powierzchnia działki:
380 m²Miejsce postojowe:
garażRok budowy:
2025Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 749 000 zł (6 899,41 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Nowy Krępiec)
- Dostępny: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 108,56 m², 5 pokoi, 1 łazienka; stan: do wykończenia
- Budynek: bliźniak; rok budowy: 2025
- materiał budowy: inne
- okna: plastikowe
- Działka: 380 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, szambo; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: MARCIN STĘPNIAK NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 45000/3877/ODS
Lokalizacja
- Adres: Nowy Krępiec, Mełgiew, świdnicki, lubelskie
- W pobliżu: szkoła podstawowa, centrum handlowe, kościół
Opis nieruchomości
Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej okolicy pod Świdnikiem - w miejscowości Nowy Krępiec. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni ok. 380 m2 z bezpośrednim wjazdem z asfaltowej drogi gminnej. Dom realizowany według projektu `Dom w Murajach` (Archon) - to nowoczesny, funkcjonalny, 5-pokojowy budynek o powierzchni 108,56 m2 z garażem jednostanowiskowym (18,54m2) oraz przestronnym ogrodem. (...)
690 470...
690 470 275